آخرين اخبار :

  • به وب سایت ما خوش آمدید

  • با افتخار از قالب جدیدمون رونمایی کردیم

baner1
slider
slider

اینفینیت حتی هم سرباز هاشون رو در اجراهای نظامی دیوونه میکنن

جذاب های کره در سربازی

0 عدد
Lollipop-Yeol
جمعه 11 اکتبر 2019
0 بازدید

حتما با دیگران نیز به اشتراک بذارید

اینفینیت حتی هم سرباز هاشون رو در اجراهای نظامی دیوونه میکنن    طرفدارهای دختر بزنید کنار طرفداری های پسر دارن به سمت آیدول هاتون میان.

بعضی از اعضای ممکنه که در حال حاضر در حال خدمت کردن باشن، اما این به اون معنی نیست جاذبه و کشش اونا هم به وقفه افتاده باشه. در واقع به نظر میرسه که دارن فن های بیشتری رو از هم سربازهاشون به دست میارن.

سونگگیو آهنگ “control” رو در نقابل اینسپریت و اعضای ارتش کره ای خوند. اون به خاطر خوندن پر قدرتش که به هیچ وکال پیش زمینه ای نیاز نداشت ستایش شد. فن چنت های بلند هم سربازهاش رو به راحتی میتونید توی اجراش بشنوید و این نشون میده که چقدر دوستش دارن.

اینسپریت :👧 kim sung gyu

سرباز ها :💂‍♂️ 📣 KIM SUNG GYU 📣

توی یک آپدیت اینستاگرام در روز ۱۰ اکتبر توسط یه هم سرباز، دونگوو در حال اجرای اهنگ معروف اینفینیت “Be Mine” دیده شده. تشویق و تمجید سرباز هایی ک داشتن اجرا رو تناشا میکردند نشون دهنده ی استعدادش به عنوان یک اجرا کننده است.

همچنین ووهیون ک هنوز به سربازی نرفته، اجراش در ” The Show Peace Concert 2018″ نشون داد که اون کلی طرفدار پسر سرباز داره. ووهیون ووکال زیبا و دلنشینش رو با اهنگ ” I Love You” نشون داد که در اون میشه تشویق طرفدارهای پسر سرباز رو به وضوح میشه شنید.

باکس دانلود

با بهترین سرعت دانلود کنید

دیدگاه کاربران عزیز

0 عدد دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال نظر