آخرين اخبار :

  • به وب سایت ما خوش آمدید

  • با افتخار از قالب جدیدمون رونمایی کردیم

baner1
slider
slider

آپدیت توییتر Koreaboo درمورد فن میتینگ ووهیون

ووهیونِ اینفینت فن میتینگ خودش رو به بامزه ترین شکل ممکن معرفی میکنه!

0 عدد
Saya
شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸
0 بازدید

حتما با دیگران نیز به اشتراک بذارید

 

از وقتی که ووهیونِ اینفینیت تور آسیایی Arbor Day خود را به پایان رسانده است، اینسپیریت ها با اشتیاق منتظر فرصتی هستند تا دوباره اورا ببینند و به نظر می آید که آن فرصت بالاخره فرارسیده است!

از طریق فن کافه اینفینیت و توییتر رسمی آنها، فن ها سوپرایز زندگی شان را گرفتند! یک پیام خاص و ویژه از ووهیون درباره رویداد ” ۲۰۱۹Nam Woohyun First Fanmeeting ” یا ” اولین فن میتینگ نام ووهیون در ۲۰۱۹ ” خودش! ولی این فقط یک معرفی قدیمی نبود، این نهایت بامزگی ووهیون بود!

 

 

 

ووهیون با معرفی خود و پرسیدن از فن ها درمورد آنکه از وقتی Arbor Day پایان یافته است احساس ناراحتی میکنند یا نه شروع می کند:

  ” سلام، اسم من نام ووهیون است.

همگی، از اینکه Arbor Day تموم شده ناراحت نیستین؟

( من تنها کسی بودم که احساس ناراحتی می کنه؟؟؟؟ ) ”

– ووهیون

 

با کنار گذاشتن معرفی، پس از آن ووهیون اعلام کرد که یک فن مینینگ برنامه ریزی شده است قبل از آنکه با بامزگی اضافه کند که اتفاق افتادن آن به آن زودی همه اش به خاطر او بوده است!

” برای همین ترتیبش رو دادیم.

یک فن میتینگ بی نظیر و بی مانند از نام ووهیون.

{ فن میتینگی که سریع برنامه ریزی شده چون نامو التماس کرده }

شما میاید درسته؟

باید بیاید؟

من منتظر می مونم؟ ”

– ووهیون

 

پس از شنیدن خبر، اینسپیریت ها از اینکه فرصت ملاقات با ووهیون رو به دست آورده اند بسیار خوشحال شده اند! ولی آنها همچنین از این فرصت استفاده کرده اند تا شوخی کننند! از وقتی که ووهیون اعلام کرده است که فن میتینگ بزرگ و رویداد برای ۹ام اکتبر برنامه ریزی شده است، فن ها نتوانستند جلوی خودشان برای خنده به اقدامات و اعمال سریع Woollim Entertainment در رابطه با ووهیون را بگیرند.

ولی چه کسی می تواند به ووهیون نه بگوید، او بسیار بامزه است!

در همین بین، رویداد ویژه ووهبون یا ” ۲۰۱۹Nam Woohyun First Fanmeeting ” برای ۹ام اکتبر برنامه ریزی شده است و خرید بلیت برای رویداد در تاریخ ۷اکتبر باز می شود.

باکس دانلود

با بهترین سرعت دانلود کنید

دیدگاه کاربران عزیز

0 عدد دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال نظر