آخرين اخبار :

  • به وب سایت ما خوش آمدید

  • با افتخار از قالب جدیدمون رونمایی کردیم

baner1
slider
slider

۴ دلیل مهم بودن بارون در رابطه ی شین هی سان و ال

4 دلیل مهم بودن بارون در رابطه ی شین هی سان و ال در آخرین ماموریت فرشته: عشق

0 عدد
Lollipop-Yeol
سه‌شنبه 25 ژوئن 2019
159 بازدید

حتما با دیگران نیز به اشتراک بذارید

۴ دلیل مهم بودن بارون در رابطه ی شین هی سان و ال در آخرین ماموریت فرشته: عشق

به نظر میرسه بارون همیشه توی رابطه ی شین هی سان و عضو اینفینیت ال در آخرین ماموریت فرشته:عشق وجود داره.
در این سریال، لی یون سو بالرین (با بازی شین هی سان) و فرشته دان (با بازی ال) روایتگر یک داستان عاشقانه درباره ی دلداری دادن و شفا یافتن است. عاشقانه ی اونا تماشاگران رو مجذوب کرده و به فانتزی و احساسات اونا پیوسته.
بزرگترین پیوند بین گذشته و حال اونا بارونه. در مهم ترین لحظات بین این دو کاراکتر همیشه بارون میباره. اگه میخواین بدونین نقش بارون در به هم رساندن لی یون سو و دان به همدیگه چیه ادامه مقاله رو بخونید.

در ابتدا لی یون سو و دان هر دو گذشته های پنهانی دارن، اونا اولین دیدار ویژه ای دارن و این اتفاق وقتی هردو بچه بودن افتاده. لی یون سو به خاطر بارون که صداش شبیه موسیقی بود بیرون میره و میتونه دان رو نجات بده، که به نظر میاد داره میفته توی اقیانوس. سرنوشتون از این روز بارونی شروع میشه.

مرگ تراژدیک دان جوان و بارون

مرگ دان جوان و سواستفاده ی پدرش هم با بارون ارتباط داره. پدر دان وقتی بارون میبارید اونو زد. پسر جوون بالاخره از دست سواستفاده پدرش فرار میکنه و بعد از اینکه از صخره میفته میمیره. در روز مرگ ناگوار دان هم بارون میبارید.

وقتی بارون میبارید بال های دان دراومد

دان بعد از مرگ تبدیل به فرشته میشه. هنگام انجام ماموریت روی زمین، اون توی زندگی لی یون سو مداخله میکنه. اون به انسان تبدیل میشه تا عشق زندگی اون رو پیدا کنه، ولی رازش اینه که وقتی بارون میباره و قطرات بارون بهش میخوره بال هاش بیرون میاد. تماشاگران حدس زدن که این به خاطر اینه که بارون پیوند اون با لی یون سو است.

بال هایی که زندگی لی یون سو رو نجات میده و بارون

در پایان قسمت ۱۰، بارون نقش به سزایی در نجات لی یون سو بازی میکنه. با تشکر از بارون بال های دان بیرون میاد و اون میتونه به سرعت پرواز کنه و اونو نجات بده. در حین این اتفاق بال های اون و هویت اون به عنوان یه فرشته برای لی یون سو نمایان میشه.
بارون همیشه خودشو توی رابطه ی لی یون سو و دان نشون میده و پیوند اونا رو قوی تر میکنه. چرا بارون اونا رو بهم وصل میکنه؟ برای فهمیدنش آخرین ماموریت فرشته: عشق را در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ساعت ۱۰ تماشا کنید.

باکس دانلود

با بهترین سرعت دانلود کنید

دیدگاه کاربران عزیز

0 عدد دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال نظر