آخرين اخبار :

  • به وب سایت ما خوش آمدید

  • با افتخار از قالب جدیدمون رونمایی کردیم

baner1
slider
slider

مقاله سومپی در رابطه با نهمین سالگرد اینیفینت

اینفینیت 9امین سالگرد دبیوشون رو جشن میگیرند! در 9 ژوئن، اینفینیت 9امین سالگرد دبیوشون رو با نامه های شخصی برای طرفدارها جشن گرفتند!

0 عدد
Parnian
چهارشنبه 12 ژوئن 2019
127 بازدید

حتما با دیگران نیز به اشتراک بذارید

اینفینیت ۹امین سالگرد دبیوشون رو جشن میگیرند!

در ۹ ژوئن، اینفینیت ۹امین سالگرد دبیوشون رو با نامه های شخصی برای طرفدارها جشن گرفتند!

اینفینیت توسط کمپانی سرگرمی وولیم تشکیل شد و اولین شوکیس دبیوشون رو در ۹ام ژوئن ۲۰۱۰ برگزارکردند. اونها به خاطر رقص تیز و بی نهایت هماهنگشون شناخته شده بودند و چندین آهنگ مشهور منتشر کردند شامل “Be Mine” “BTD” “The Chaser” و “Back”

به مناسبت جشن سالگرد، توییتر رسمی اینفینیت پیام های دست نوشته از طرف اعضایی که در حال حاضر در حال گذراندن دوره سربازی خود هستند رو منتشر کرد. در کپشن نوشته شده :
“اعضای حاضر در ارش برای ما افکارشون رو فرستادند. ممکنه که جسمشون از ما دور باشه اما فراموش نکنیم که قلب هامون همیشه با همدیگه ست. وقتی که نامه ی دونگوو هم برسته سریع با اینسپیریت به اشتراک میذاریمش پس لطفا کمی منتظر باشید”

در نامه سونگگیو میخونیم : “به اینسپیریت. من بابت ۹ سال گذشته خیلی خوشحال و ممنونم که با اینسپیریت کنار هم بودیم. بیاید با همدیگه پیش بریم! بیاید سلامت باشیم، احترام (احترام نظامی)”

در نامه ی سونگیول میخونیم : “مرسی که ۹ سال کنار ما بودید اینسپیریت. دوستتون دارم. من به سلامت از ارتش برمیگردم تا با همگی شما خاطره های حتی بهتری رو بسازیم. دلتنگتونم”

❤️❤️❤️

باکس دانلود

با بهترین سرعت دانلود کنید

دیدگاه کاربران عزیز

0 عدد دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال نظر