آخرين اخبار :

  • به وب سایت ما خوش آمدید

  • با افتخار از قالب جدیدمون رونمایی کردیم

baner1
slider
slider

مقاله سومپی در مورد نامه ی سونگیول به فن ها

سونگیول اینفینیت یک نامه دست نویس برای خدمت سربازی در راهش برای فن هاش نوشت. در 22 مارس سونگیول یه عکس از مدل موی جدیدش همراه با یک نامه دست نویس شیرین و پر از عشق منتشر کرد...

0 عدد
Lollipop-Yeol
جمعه 22 مارس 2019
129 بازدید

حتما با دیگران نیز به اشتراک بذارید

مقاله سومپی در مورد نامه ی سونگیول به فن ها سونگیول اینفینیت یک نامه دست نویس برای خدمت سربازی در راهش برای فن هاش نوشت. در ۲۲ مارس سونگیول یه عکس از مدل موی جدیدش همراه با یک نامه دست نویس شیرین و پر از عشق منتشر کرد متن نامه اش به صورت زیره:

“سلام این سونگیول اینفینیت عه❤️❤️ با خودم فکر کردم که یه نامه دست نویس مودبانه تره پس یکی نوشتم! من ۲۶ ام مارس به سربازی میرم ،که احتمالا شما اینو از دیروز میدونید، حتما خیلی شوکه شدید نه؟.. حتما کسايی هستن که نگران منن… اما اینسپریت شما لازم نیست که نگران من باشید ❤️ من میتونم بهتر از همه انجامش بدم ~❤️ امسال نهمین سالی میشه که ۲۰۱۰ زیر اسم دیبوت کردیم، خیلی چیزها تو این مدت برامون اتفاق افتاده نه؟  روزی که اینسپریتمون اسمشون رو گرفتن، روزی که اولین فن میتینگ مون رو داشتیم، روزی که ما اولین بردنمون رو توی موزیک شو داشتیم، روزی که اولین کنسرتمون رو برگزار کردیم!! من این خاطرات شاد و زیبا رو که با هم ساختیم رو توی اعماق قلبم حکاکی میکنم و میرم و سالم و سلامت برمیگردم! خودم هنوز باورم نشدهㅠ^ㅠو هنوزم به موهای کوتاهم و قیافه جدیدم عادت نکردم اما همه هم بالاخره به این ایمیج عادت میکنن نه؟ خیلی دلم براتون تنگ میشه❤️ عشقی که تا الان از همتون دریافت کردم خیلی عزیز و ارزشمنده و اینسپریتمون که هیچ وقت با هیچ چیز و هیچ کسی دیگه برام جایگزین نمیشه برای همیشه در کنار اینفینیت بودن ممنونم و عاشقتونم ❤️ میرم و واقعا سالم و سلامت برمیگردم پس اینسپریتمون هم باید هر جایی که هستن تمام تلاششون رو بکنن و سالم و سلامت باشن و زمان شون رو با شادی و خوشحالی بگذرونن ~~قول! پی اس. یکم نگرانم باشید❤️ اگر همش نگرانم باشید توی سربازی میمونماا.  وولیم بیانیه خدمت سربازی سونگیول رو در روز ۲۱ مارس منتشر کرد. اون دومین فرد از اينفينيت هست که بعد از سونگ گیو به سربازی میره.

باکس دانلود

با بهترین سرعت دانلود کنید

دیدگاه کاربران عزیز

0 عدد دیدگاه ثبت و تایید شده

ارسال نظر